Hakkımızda

Aris Okul Otomasyon Sistemleri Hakkında

Aris Okul Otomasyon Sistemleri A.Ş. 1997 yılından beri yazılım geliştirme, otomasyon sistemleri, erp sistemleri, eğitim, proje yönetimi, iş stratejileri ve süreçleri alanlarında üretim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Aris Okul Otomasyon Sistemi, özel okulların ticari işleyişinin paket olarak sunulduğu, okula özgü kısımların ise analiz edilip uyarlandığı web tabanlı bir platformdur. Sistemimiz alanında uzman akademisyen ve mühendisler tarafından geliştirilmiş, teknoloji geliştirme bölgeleri tarafından proje olarak kabul edilip onaylanmış, Tübitak tarafından da destek ve teşvik almıştır.

Çoklu kurum ve okul kurgulamasına uygun yapısı sayesinde istediğiniz sayıda kuruma, istediğiniz kadar okul tanımlayıp tüm okulların şube ve sınıflarını yetkiler dahilinde toplu olarak yönetebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde farklı lokasyonlarda çok sayıda okulu olan kurumlar tarafından (franchise veya şube) özellikle tercih edilmektedir.

Aris size sisteme kaydedilen bir öğrenciyi eğitim hayatı boyunca bütün yılların tahakkuk, tahsilat, not vb bilgilerini tek bir ekrandan takip edebileceğiniz, e-okul sistemi ile entegre çalışan bir yapı sunmaktadır. Aris ile kullandığınız diğer yazılımlar arasında bilgi alışverişi ve entegrasyonunu sağlayabilir, fatura, tahakkuk, tahsilat vb tüm bilgileri resmi muhasebe sisteminize otomatik olarak aktarabilirsiniz. Öğrencilerinizin başarılarını izleme ve arttırma konularında sizlere benzersiz imkanlar sunan sistemimizle okul yönetimi, öğretmen, veli ve öğrenci haberleşmesiyle birlikte kurum içi evrak dolaşım işlemlerinizi de çok hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak merkezi veri toplama ile güvenli ve profesyonel yönetim sistemi, web tabanlı çalışan yazılımlarla sisteme her yerden erişim, konsolide edilmiş raporlarla hızlı karar alabilme, tahsilat takibinde ots, mail order, çek, senet vb bilgilerin otomatik olarak banka sisteminden transferi ve daha pek çok avantajla okul bünyesindeki tüm işlerinizi entegre olarak yürütebilirsiniz.

Çözüm ve hizmetlerimizle rekabet sahnesinde hak ettiğiniz yere ulaşmanız rakiplerinizden daha kısa bir süre içerisinde mümkün olacaktır.

Kurumunuzun faaliyet alanlarına uygun çözümleri sunabilmek ve gelişimi süresince güvenebileceğiniz bir çözüm ortağınız olarak birlikte ilerlemek en önemli hedefimizdir.

Verimli ve sürekli bir işbirliği dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dileriz.